שם
כתובת דוא''ל
תוכן ההודעה
אודות הלהקה
מאמרים
מכתבי תודה
side-banner5
נגנים
איתן שפירא

יליד תל אביב. התחלתי לנגן באקורדיון בגיל 7 ואחרי שנים אחדות עברתי לפסנתר. בצבא שרתתי כאקורדיוניסט בלהקת פקוד המרכז של מלחמת ששת הימים - "טנגו תורנות", "גבעת התחמושת" ועוד רבים הם הלהיטים הזכורים מתקופה זו של הלהקה.
כמו כן הדרכתי מוסיקלית את צוות הווי פקוד המרכז ולמדתי תורת העיבודים אצל הד"ר צבי קרן הזכור לטוב.


לאחר השרות הצבאי תרתי את העולם עם להקת כרמון בסיור שנמשך כמעט שנתיים ימים. עם תום הנדודים התחלתי לימודי תיאוריה, קומפוזיציה וכלי הקשה באקדמיה למוסיקה שליד אוניברסיטת ת"א ואני בעל תואר במוסיקה מטעם אוניברסיטת ת"א.
 

משנת 1977 אני חבר התזמורת הפילהרמונית הישראלית כנגן בקבוצת כלי ההקשה וגם כאקורדיוניסט לעת מצוא.


נגינתי באקורדיון נשמעת בעשרות רבות של הקלטות מיטב אמני ישראל כיפה ירקוני,שושנה דמארי, יוסי בנאי,אריק איינשטיין, שלמה ארצי, עפרה חזה, ירדנה ארזי ועוד רבים אחרים - אותם גם לוויתי על בימת ההופעות. במשך עשרות שנים אני נקרא, מדי פעם, למלא מקום האקורדיוניסט בלהקת "שלום" של גברי לוי, אותה עזבתי עם הצטרפותי לתזמורת הפילהרמונית.


בימים אלה אני מלוה את הזמר - שחקן אלי גורנשטיין במופע "דואט עם אקורדיון", מנגן מיצירות  פיאצולה ואחרים בתכנית "טנגו ואהבה בואנוס איירס" עם כמה מחברי בתזמורת הפילהרמונית, משתתף בערבי שירה בציבור וחבר גאה בתזמורת הבוסתנאים. 

 

אני אסיר תודה לאורי חודורוב ולחברי בבוסתנאים המגלים הבנה ומאפשרים לי להשתתף בפעילות התזמורת באופן חלקי - ככל שמניח לוח הזמנים העמוס שלי.
 

חזרה